Sıkça Sorulan Sorular

Ambalaj üreticisi olarak Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği kapsamında yapmamız gerekenler nelerdir?

Bir ambalaj üreticisinin, bu yönetmelik kapsamında hem bir ambalaj üreticisi olarak hem de bir piyasaya süren olarak çift taraflı bir sorumluluğu vardır. Yönetmeliğin ilgili maddelerinde belirtilen bu yükümlülüklerinin yanı sıra, ambalaj üreticilerinin her yıl yapılması zorunlu online beyan sistemine giriş yapabilmeleri için bağlı bulundukları İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nden kullanıcı adı ve şifre almaları gerekmektedir. Almış oldukları bu kullanıcı adı ve şifre ile online sistemde Ek-4 ve Ek-5 formlarını her yıl Mart ayı sonuna kadar doldurmaları gerekmektedir.

Hakkımızda

Temelleri 1987 yılında atılan firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir  Plastik, Gıda ve Ambalaj sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlamış, sektörün güvenilir ve tanınmış köklü firmalarından birii olmuştur.İlk kurulduğu günden be bugüne Ümraniye santralda toptan ve perakende satış hizmeti vermektedir .

Adapazarı Ambalaj , kalite ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde müşteri portföyünü her geçen gün arttırmakta,  pazardaki yeri öncelik kazanmaktadır.